Ürünlerimiz

Ürünlerimiz Artık Sitemizden İncelenebilir

Web sitemizin yayına girmesiyle beraber ürünlerimizin tanıtımı, teknik özellikleri ve şemalarını görebilir çalışma yapısı, kurulum ve ürününüzün hizmetimiz kapsamında olan özel şartlarını görebilirsiniz.


Teknik Özellikler

Ürünlerimizin teknik özelliklerini tüm ayrıntılarıyla öğrenebilirsiniz.

Katı Yakıtlı Kat Kaloriferi

Katı Yakıtlı Kat Kaloriferi
  • » İleri Teknoloji Ürünleri Çelik malzemelerden kaynaklı, monoblok ve borulu, küçük boyutlu uzun hizmet ömürlü olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.
  • » Ekonomik Katı yakıt yakmada geniş ızgara yüzeyli odası, mekanik termostatla çalışır primer ve ayarlanabilir sekonder hava kapağı yardımı ile odunun ve kömürün uzun zamanda yüksek verimle yakılması sağlanmıştır.
  • » Perimer Yanma havasını kontrol eden kapağa kumanda eden mekanik termostat ile kontrollü olarak çalışır.
  • » Sıcak Su Sistemi Kazan içine yerleştirilmiş bakır boru ısı değiştiriciler (Eşanjör) ile ani olarak veya kazanın üstüne yerleştirilen boyler ile aynı zamanda sıcak kullanma suyu üretilmektedir.
  • » Montaj Ve Temizlik Kolaylığı Kazanın şekli ve boyutları ile nakli ve yerine yerleştirme, gidiş, dönüş hat uçları ile montaj, yatay duman boruları temizlemeve duman sandığı altındaki mandallı kapağı ile temizleme kolaylığı sağlanmıştır.
  • » Kullanma ve Servis Büyük boyutlu yakıt besleme kapağı, geniş ve düz tabanlı kül alma kapağı, üstündeki özel kenetli kollar sayesinde kullanımı ve bakımı, tüm kullanıcılar tarafından kolaylıkla yapılabilinen vilal tip kazanlar servis garantilidir.