> <

Hizmet ve kalitede içinizi ısıtan kuruluş

Isı sektöründe 30 yılı aşkın tecrübe ve deneyimlerini, 2005 yılında Elazığ organize sanayi bölgesinde kurduğu 5000 m2 açık 2500 m2 kapalı alanda ileri ileri tekoloji makine parkına sahip üretim tesisine taşımıştır.

Avrupa standartlarına uygun ürettiği katı, sıvı ve gaz olmak üzere farklı yakıt tiplerine uygun yüksek verimli sıcak su ve buhar kazanları, kat kaloriferleri, serpantinli ve çift cidarlı boyler, eşanjör, yakıt tankı, hidrofor, siklon filtre üretimlerini ileri teknolojiyi kullanarak üretmektedir.

Tüm imalatlarımız proje aşamasından başlayarak imlatın her safhasında gerekli deney, kontrol, test ve analizlerinden geçerek üretilmektedir.

Sanayinin tüm alanlarında, tekstil, gıda, boya, kağıt fabrikalarında, otellerde, hastanelerde, iş merkezlerinde, toplu konutlarda, özel binalarda, kamu kurum ve kuruluşlarında kullanılan tüm imalatlarımız TÜRK AK onaylı CE ve ISO 9001:2008 belgeli, TSE ve TSE-HYB belgelerine sahiptir.

Yüksek teknoloji ile ürettiği kaliteli ürünleri kapasitesi dinamizmi ve gelişimci çizgisi ile ısı sektöründe en üst düzeyde konfor ve kaliteyi sunmayı sürdürmektedir.

Firmamız ısı sektörünün yanında proje hizmetleri, taahhüt işleri, çelik konstrüksiyon imalatı, kanopi imalatı ve vinç hizmetleri vermektedir.